Více info o firmě

Firma vznikla v roce 1995 se zaměřením na určité stavební činnosti, dřevostavby a postupně rozšířila svoji aktivitu ve všech oborech stavební činnosti, mezi něž patří tesařství, sruby, výstavby domů na klíč a v poslední době rozšířila svoji aktivitu o pořez dřeva na vlastní pile a staveb ze sádrokartonu.

Máme za sebou celou řadu úspěšně realizovaných zakázek rodinných domů, administrativních budov, výrobních hal atd. Ve velké míře opravujeme a rekonstruujeme památkové a historické objekty, ale také stavby lidové architektury včetně výstavby nových replik a kopií budov, které fyzicky už neexistují, nebo nelze provést jejich oprava. U těchto staveb jsou kladeny velké požadavky na zručnost našich řemeslníků, kteří mají velké zkušenosti s přírodními materiály (DŘEVO, KÁMEN, KOV).

Od roku 2007 provádíme montáž a výrobu lisovaných konstrukcí – vazníků do rozpětí 30m. Také od roku 2014 provozujeme obrábění CNC Frézou.

Dlouhodobě spolupracujeme se zavedenými stavebními firmami v oblasti speciálních prací a dodávek, souvisejících s komplexní realizací stavby. Při provádění staveb využíváme zkušeností a tradic zavedených starých řemesel, ale součastně jdeme s dobou nových technologií a moderních systémů, abychom docílili stavby vysokých kvalit ke spokojenosti zákazníka. Podnikáme ve vlastních prostorech v areálu firmy Ústí u Vsetína, kde je zaveden provoz na pořez kulatiny pro výrobu stavebního řeziva a dílny na přípravu stavebních zakázek, které používáme jak pro naše tesaře, veškeré dřevostavby, tak i pro dodávku jiným firmám.

Foto hlavní